كشفيات شركت هاي هرمي گلدكوئيست

خبرگزاري فارس: تازه‌ترين گزارش از شركت‌هاي هرمي درباره شيوه نوين كلاهبرداري با عنوان و ادعاي فاركس، گرفتاري و مالباختگي 4 ميليون ايراني در شبكه‌هاي هرمي و عدم امكان رسيدگي به شكايت‌ها به دليل كثرت آن‌ها تا سال 1390 منتشر شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط بهنام در شنبه 6 شهریور1389 و ساعت 9:37 قبل از ظهر |

بعضی از اخبار مرتبط به تعطیل شدن شرکت اوریف لیم در ایران را در ادامه مطلب بخوانید که البته از نظر شخص من مقدار زیادی از عدم آگاهی مردم در رابطه با شناخت از فعالیت های سالم شبکه ای سوء استفاده شده است.

دفتر نمایندگی شرکت آرایشی بهداشتی سوئدی «اوریف‌لیم» در ایران که با نام «اوریف‌لیم پرشیا» فعالیت می کند روز شنبه از سوی نیروهای انتظامی بسته شد و چهار نفر از مدیران و مسئولان فروش آن بازداشت شدند.

+ نوشته شده توسط بهنام در چهارشنبه 3 شهریور1389 و ساعت 8:49 قبل از ظهر |

متن حاضر برگرفته از سايت WFDSA (فدراسيون جهاني انجمنهاي فروش مستقيم) است كه هم اكنون معتبرترين نهاد جهاني است و اين صنعت را نمايندگي مي‌كند. در اين متن به صراحت در نفي مكانيزم‌هاي هرمي و تفاوت‌هاي جدي آن با فروش مستقيم استدلال شده و نهايتا برخي معيارهاي عيني را برای شناخت شركت‌هاي هرمي از شركت‌هاي فروش مستقيم ارائه مي‌دهد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط بهنام در یکشنبه 24 مرداد1389 و ساعت 11:38 بعد از ظهر |

مدیر بخش مبارزه با شرکتهای هرمی وزارت اطلاعات آغاز عملیات ضربتی و برخورد با بیش از 400 دفتر شرکت هرمی را آخرین تیر خلاص وزارت اطلاعات به این شرکتها عنوان کرد


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط بهنام در شنبه 1 خرداد1389 و ساعت 10:38 بعد از ظهر |

اوریف لیم یک شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی است که از طریق برپایی جلسات خانگی نمایش محصولات و نشان دادن کاتالوگ، محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی با کیفیت را به فروش می رساند.فروش مستقیم این اجازه را به مشتریان می دهد تا از کسانی که به آن ها اعتماد دارند، توصیه و ایده بگیرند. خرید مستقیم راحت و قابل اعتماد است.

مشاورفروش زیبایی اوریف لیم بودن یعنی كسب درآمد نا محدود، فرصت شغلی، رشد فردی و احساس تعلق به گروه بزرگ تر. اوریف لیم شركتی است با مشخصه هایی چون: اعتقاد به خواستن يعنی توانستن، مدیریت غیر متمركز و روحیۀ جوان و كارگشا بنا شده است.

امروزه اوریف لیم یكی از بزرگترین شركت های درحال رشد در دنیا است. اوریف لیم در 61 كشور بزرگ دنیا فروش دارد و در بیش از 30 كشور، بازار اصلی را به خود اختصاص داده است. بیش از 2.3 میلیون مشاورفروش زیبایی مستقل محصولات مراقبت از پوست، عطریات و لوازم آرایشی را به فروش می رسانند.

با وجود اینكه این شركت به سرعت رشد كرده است ولی هیچ وقت دیدگاه اولیۀ تجارت خود را از دست نداده است يعنی محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی از سوئد از فردی به فرد ديگر.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط بهنام در چهارشنبه 30 دی1388 و ساعت 2:4 قبل از ظهر |

قانون ممنوعیت فعالیت های هرمی در ایران مصوب ۱۴ دی ۱۳۸۴ می باشد : بر اساس الحاقیه ماده یک قانون اخلالگران در نظام اقتصادی ایران ، تاسیس ، قبول نمایندگی و عضو گیری در بنگاه ، موسسه ، شرکت یا گروه هرمی به منظور کسب درآمد ناشی از افزایش اعضا به نحوی که اعضای جدید برای کسب منفعت ، افراد دیگری را جذب کنند و توسعه زنجیره یا شبکه انسانی ادامه یابد ، ممنوع است .

خروج کلان ارز از کشور ، ایجاد امید کاذب پولدار شدن و جذب توده های مردمی و سرمایه آن ها ، آثار منفی بر روابط خانوادگی و فردی ، تبعات منفی بر اقتصاد ملی کشور و ایجاد تهدیدات امنیتی ناشی از ایفا نشدن تعهدات از جانب شرکت ها را می توان از آسیب های جدی فعالیت های شرکت ها و شبکه های هرمی اعلام کرد .

تفاوت های اساسی سیستم بازاریابی شبکه ای با شرکت های هرمی


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط بهنام در دوشنبه 21 دی1388 و ساعت 6:5 بعد از ظهر |

از امروز برای فردا تصمیم بگیرید

در سرتاسر دنیا، انواع محصولاتی که از طریق فروش مستقیم به فروش می رسند به سرعت در حال افزایش است. در لحظه ای که شما این اطلاعات را مطالعه می کنید، این فهرست چند برابر می شود. در دنیا ۶۲ میلیون نفر در ۱۶۵ کشور به اشکال مختلف به فروش مستقیم می پردازند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط بهنام در سه شنبه 3 آذر1388 و ساعت 4:28 بعد از ظهر |